Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Między Putinem a neobanderowcami, czyli "wybór między dżumą a cholerą" ... (film)   -   15/2/2014
Z ks. Isakowiczem o „Personalniku …” i Ukrainie
14 lutego do Tarnowa na zaproszenie Obywatelskiego Porozumienia Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości przybył ksiądz Tadeusz Isakowicz – Zaleski. Z niezłomnym kapłanem, społecznikiem, badaczem dziejów najnowszych i niepokornym publicystą rozmawialiśmy o jego najnowszej książce oraz aktualnej sytuacji w Polsce i na Ukrainie, a także o konsekwencjach wydarzeń u naszego sąsiada dla Polski. Zapraszamy do obejrzenia zapisu ze spotkania.

Ogloszenie
>


Pretekstem do organizacji spotkania w ramach Tarnowskiej Wszechnicy Obywatelskiej i Narodowej było wydanie nowej książki naszego gościa, zatytułowanej „Personalnik subiektywny”. To uporządkowany alfabetycznie zestaw notek poświęconych ponad 300 najważniejszym postaciom jakie spotkał Ksiądz Tadeusz na drodze swojego niezwykle aktywnego życia.

„Personalnik subiektywny” ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego ukazał się nakładem krakowskiego Małego Wydawnictwa. Całkowity dochód ze sprzedaży książki będzie przekazany na prowadzoną przez ks. Zaleskiego Fundację im. Brata Alberta w podkrakowskich Radwanowicach.

Rozmowa o książce wypełniła pierwszą część spotkania.
W części drugiej odbyła się – oczywiście z udziałem naszego gościa – dyskusja na temat aktualnej sytuacji na Ukrainie i jej konsekwencji dla Polski, w tym rozmowa dotycząca zaangażowania polskich polityków w protesty na Majdanie oraz możliwych scenariuszy relacji polsko-ukraińskich w najbliższej i dalszej przyszłości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.83 % (1090)
  jestem za 38.86 % (787)
  nie mam zdania 7.31 % (148)
Wszystkich głosów: 2025
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl